Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Kahvenin Bulunuşu Ve Günümüze Gelişi
Kahvenin tarihine dair pek çok görüş olmasına karşın ilk nerde ve nasıl kullanıldığının ayrıntıları eksiksiz olarak bilinmez, fakat tarihe düşülen notlar kahvenin ilk Etiyopya’da ortaya çıktığını, ardından Arap yarımadası, İran, Hindistan, Türkiye ve sonrasından Venedikli tacirler tarafından Avrupa’ya yayıldığını belirtmektedir.
Mahbuba Çay Saklamanın Püf Noktaları
Mahbuba Çayınızı Muhafaza ederken Dikkat edilmesi gereken en önemli 5 Etken. Mahbuba Çayı İlk günkü aromasını ve tadını korumumak için aşağıdaki 5 önemli püf noktasına dikkat edelim.
Mahbuba Çay Nasıl Demlenir?
A da Z ye Mahbuba Çayın Demlenmesi. Mahbuba Çay Nasıl Demlenir? Bunların Hepsinin Kısa ve Öz Bir Şekilde Sizlerle Paylaşmak İstedik. En Güzel Şekilde Mahbuba Çay Nasıl Demlenir? Hade Hep Birlikte Buna Bakalım.
Mahbuba Rice
Mahbuba Rice Himalaya Dağları’nın karlı suları ile beslenen bir pirinç türü olan basmati pirinci, bilinen pirinç türlerinden daha uzun ve daha büyüktür. Yarı mat, yarı saydam bir rengi bulunan pirinç kendinden aromalı pirinç türleri arasında yer alır. Zaten basmati kelimesi de Sanskritçede “parfüm, parfümlü” anlamlarına gelir. Ana vatanında bile çok özel bir toprakta, çok özel şartlar isteyen basmati pirinci prens olduysa sebebi budur. Ahtürk Group Olarak Mahbuba Piric İle Sizleri Bu Enfes Lezzet ile Buluşturmaktan Mutluluk Duyarız.
Mahbuba Ceylon Çayı Nedir? Nasıl Demlenir?
Mahbuba Çay Son yılların popüler çay türlerinden biri olan Mahbuba Ceylon çayı ülkemizde de yaygın şekilde tercih edilmeye başladı. Aroması ve lezzetiyle fark yaratan bu çay, Sri Lanka dağlarının eteklerinden ülkemize geliyor. Mahbuba Ceylon Tea Lezzetinin yanı sıra sağlık üzerindeki olumlu faydaları sayesinde de dikkat çeken Mahbuba Ceylon çayı, Tüm dünyada yoğun ilgi görüyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 05453605520